Szkoła Podstawowa
              im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

NAUCZYCIELE

 

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

Adres e-mail

Dyrektor Wiesława Traczyk

przyroda, plastyka

w.traczyk@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Bendkowska Urszula

edukacja wczesnoszkolna

u.bendkowska@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Błaszczyszyn Adriana

pedagog, nauczyciel wspomagający,

plastyka

a.blaszczyszyn@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Cena Agnieszka

logopeda

a.cena@szkola-podstawowa-wykroty.pl


Beata Jachimowicz


biblioteka
 

Jerzyk Monika

biblioteka, plastyka

m.jerzyk@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Patryk Sobczyszyn

język angielski

 

Klisiewicz Małgorzata

wychowanie fizyczne

m.klisiewicz@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Orawiec Agnieszka

muzyka

a.orawiec@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Słobodzian Marta

język polski, historia

m.slobodzian@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Irena Smolińska

edukacja wczesnoszkolna

i.smolinska@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Pietkun Bogusława

edukacja wczesnoszkolna, WDŻ

b.pietkun@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Stadnik-Andrzejczak Małgorzata

matematyka, technika

m.stadnik-andrzejczak@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Warek Alicja

edukacja wczesnoszkolna

a.warek@szkola-podstawowa-wykroty.pl

 
Wolszczak Bogdan
 
 
religia
 
 
b.wolszczak@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Wolszczak Małgorzata


oddział przedszkolny

m.wolszczak@szkola-podstawowa-wykroty.pl

Zawrotniak Beata

 zajęcia komputerowe,

b.zawrotniak@szkola-podstawowa-wykroty.pl