Szkoła Podstawowa
              im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

ROK SZKOLNY 2016/2017
 
 
 
 
KLASA 6
Wychowawca Małgorzata Klisiewicz

Uczniowie: P.Gałka, K.Gancarczyk, J. Grabarczyk,  P.Mielnik,  A. Ploch, MPyszka, F. Pyszka, A. Roman,                                      A. Rusinek, B. Sochań, SStojanowski
 

 

 
KLASA 5

Wychowawca Małgorzata Stadnik-Andrzejczak
 
UczniowieW. Chojnacka, E. Dybał, J. Janiec, M. Jerzyk, W. Kaśków, M. Kojder, M. Ojewski,  A. Piątka, M.Rudko, 
                     K. Ryś, G. Sobieraj, N.Urbaniak, M. Włosek 
 
 
 
 
KLASA 4

Wychowawca   Patryk Sobczyszyn
 
Uczniowie:  L. Ancygier, K. Blatkiewicz, K. Chlastawa, N. Ciaciek, N. Ciemna, O. Dziekońska, M.                Forster, G. Gancarczyk,  K.  Kaczmarski,  M. Piątka, K. Pietrzak, O. Rutyna, J. Szwałko,              J. Szymoniak


 
KLASA 3A 
 
Wychowawca  Irena Smolińska
 
Uczniowie:  A.Bondos, K.Cebrowska, A.Chrząścik, F.Dorożyński, Z.Forster,  B.Kozakiewicz, M.Kubasiewicz,                                          Z.Micinowska,  N.Magierewicz, L. Okrzyńska, W.Omiatacz, P.Paszko, G.Ryś, A.Sałek
 

KLASA 3B

Wychowawca Bogusława Pietkun 
 
Uczniowie: B.Chlastawa, T.Duma, B.Dybał, D.Filistyński, R.Gola, A.Gorczyca, P. Jania, O.Polak, P.Rudko, N.Sochań, H.Superson,  M.Superson, S.Warchocki, M.Zasańska, S.Zasański, O.Zubczyć
 
 
 
KLASA 2
Wychowawca Urszula Bendkowska
 
Uczniowie: P. Baczyński, L. Ćwik, W. Gieba, M. Kojder, K. Krawczyk, N. Maksymiak, K. Matyjewicz, N. Matejewicz, M. Nieścior, P. Przyłucka, S. Vigliolia, J. Stankiewicz, G. Tur, J. Zasańska, P. Zięcik

 
                                                                      
 
 
KLASA 1
Wychowawca Alicja Warek
 
Uczniowie: N. Adaszkiewicz, M. Blatkiewicz, R. Chochel, N. Czurejno, G. Drozd, E. Duma, A. Forster, M. Kojder, B. Majka, H. Mielnik, Z. Mróz, A. Osip, K. Polakowski, J. Przyłucka, D. Pyszka, M. Sobko, M. Topa, Ł. Zamorski, W. Żaba

                                                   


Oddział przedszkolny

Wychowawca Małgorzata Wolszczak
   

Uczniowie: W. Bafeltowski, P. Ciaciek, P. Ciaciek, M. Gruda, A. Grudzień, K. Guz, J. Janiec, F. Kret, A. Matyjewicz, I. mazurkiewicz, M. Nitarska, P. Nitarska, M. Nieścior, J. Obrycki, D. Ojewski, Sz. Polak, B. Roman, L. Rosińska, M. Rudko, Sz. Rzeźwicki, B. Skiba, K. Smoliński, M. Wilk.